Współpraca

„Jeśli masz radość z tego, co robisz, będziesz mieć również pieniądze i uda Ci się zrealizować cel, który sobie postawiłeś”

-Richard Branson-

Oferujemy kilka rodzajów współpracy z naszą firmą:

Współpraca partnerska

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy nowy kanał dystrybucji ubezpieczeń. Szukamy osób, które chcą zostać naszymi Partnerami. Ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy chcą dywersyfikować swój biznes i stworzyć „drugą nogę”, przedsiębiorców, którzy chcą dodatkowe produkty do crossellingu swoich klientów, osób, którzy planują otworzyć biznes, jednak nie bardzo mają na niego pomysł.

Dlaczego warto zostać naszym Partnerem?

  • oferujemy pełne know – how, które działa już od 50 lat w 15 krajach w Europie, a w Polsce od 25 lat.
  • dajemy możliwość rozszerzenia swojego biznesu na inne kraje europejskie.
  • pełen pakiet szkoleń dla Partnera, jak i jego pracowników czy współpracowników,
  • dostęp do szerokiej oferty produktowej, która na bieżąco monitorowana i analizowana, by zawsze mieć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów,
  • zapewniamy narzędzia potrzebne do prowadzenia sprzedaży i monitoringu zarówno klientów, jak i współpracowników,
  • pełne wsparcie księgowe w rozliczaniu współpracowników,
  • wsparcie prawne i marketingowe,
  • brak potrzeby wykupowania polisy OC multiagenta

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu:
E-mail: monika.karczmarska@ovb.com.pl (w tytule maila proszę wpisać „Współpraca partnerska”)

rzut
rzut

Współpraca otwarta

Jeśli prowadzisz własną firmę lub pracujesz w takim zawodzie,  gdzie masz dostęp do klientów biznesowych lub indywidualnych, jesteś zainteresowany dodatkowym zarobkiem, ale nie chcesz w pełni angażować się w sprzedaż ubezpieczeń czy kredytów lub innych naszych produktów  przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję współpracy otwartej.

Poleć nam klienta zainteresowanego naszymi usługami, a my podzielimy się z Tobą naszym zarobkiem!

Za przygotowanie oferty i obsługę klienta odpowiada przydzielony agent ubezpieczeniowy z dużym doświadczeniem i wymaganymi pełnomocnictwami. Twoja rola kończy się w momencie przekazania nam kontaktu do klienta. Gdy umowa z klientem zostanie sfinalizowana, wówczas podzielimy się z Tobą naszym zarobkiem.

Pośrednik Finansowy

Dla nas nie jest najważniejsze Twoje perfekcyjnie napisane CV. Nie szukamy maszyn, ale prawdziwych ludzi, którzy kierują się w życiu sercem i rozumem, a to co robią, robią z pasją.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko Pośrednik Finansowy.

Nie musisz mieć doświadczenia w branży, aby rozpocząć z nami współpracę. Na naszych szkoleniach dowiesz się od podstaw wszystkiego, czego będziesz potrzebować w swojej pracy. Od samego początku zdobywasz w swoim zespole potrzebną wiedze i doświadczenie, bo szkolenia i rozwój osobisty w naszej pracy są bardzo ważne.

Swoją codzienną pracę możesz zorganizować całkowicie według własnego pomysłu. Sam wybierasz miejsce i godziny pracy – tak, jak Ci to odpowiada. Dodatkowo możesz otworzyć swoje Wirtualne Biuro gdziekolwiek chcesz. Twoje zaangażowanie decyduje o Twoich zarobkach. Wynagrodzenie jest uzależnione od efektów Twojej pracy.

rzut

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu:

(w tytule maila proszę wpisać „Współpraca partnerska”)
monika.karczmarska@ovb.com.pl