Ubezpieczenie eksperckiej opinii medycznej Medipas

Ubezpieczenie eksperckiej opinii medycznej Medipas

Celem ubezpieczenia eksperckiej opinii medycznej MEDIPASS jest pomoc w trudnej sytuacji zdrowotnej w jakiej możesz się znaleźć. To ubezpieczenie zapewnia dostęp do 2 eksperckich opinii specjalistów z całego świata, bazujących na najnowszych procedurach medycznych i osiągnięciach w tej dziedzinie. Na podstawie przesłanych dokumentów medycznych zespół lekarzy specjalizujących się w leczeniu danego schorzenia pracujących w takich krajach jak: Niemcy, Stany Zjednoczone Ameryki, Wielka Brytania, Szwajcaria, Hiszpania czy Francja przygotowują ekspercką opinię dotyczącą Twojego stanu zdrowia. Do dyspozycji jest ponad 1000 lekarzy z 36 krajów. Taką opinię dostaniesz już w ciągu 14 dni, bo wiemy, że szybka i właściwa diagnoza przyspiesza proces leczenia, a nawet niekiedy ratuje życie.

rzut

Schorzenia, które podlegają eksperckiej opinii to:

  • onkologia,
  • neurochirurgia,
  • kardiologia i kardiochirurgia,
  • ortopedia.

Okres ubezpieczenia to 12 miesięcy, w trackie których możemy skorzystać z 2 opinii medycznych zarówno tej samej, jak i różnych dolegliwości. Mamy dostępne 2 warianty, tj. indywidualny za 99 zł na rok i rodzinny za 245 zł na rok. Obowiązuje 2 miesięczny okres karencji, gdzie nie ma ochrony ubezpieczeniowej.

Jeśli chcesz więcej informacji kliknij w „kup online”, gdzie możesz także od razu kupić szybko i wygodnie takie ubezpieczenie ciesząc się dostępem do światowej ekspertyzy medycznej.

W przypadku pytań jestem do dyspozycji

Kup Online