O mnie

rzut

MKJ Finance

W branży finansowo – ubezpieczeniowej jestem już ponad 13 lat. Dzięki temu doskonale znam rynek i szybko reaguję na zmiany i oczekiwania moich Klientów.

Jestem ekspertem sprzedaży i specjalistą w budowaniu relacji biznesowych z klientem indywidualnym, jak i biznesowym. Posiadam doświadczenie zdobyte na wielu stanowiskach menadżerskich i szeroką znajomość branży finansowej, ubezpieczeniowej, w tym zagadnień emerytalnych, inwestycyjnych czy PPK. Byłam i jestem odpowiedzialna za rozwój zespołów sprzedażowych i posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla grupy pracowników, jak i w coachingach osobistych. Jestem praktykiem biznesu, który prowadzi swoją działalność pośrednictwa ubezpieczeniowego ze specjalizacją w obsłudze klientów biznesowych i doradztwa w zakresie ubezpieczeń na życie i programów emerytalno – oszczędnościowych.

Dlatego też powstała ta strona wraz z moim Wirtualnym Biurem czynnym dla Państwa wygody 24 h/dobę. Mając na uwadze dobro mojego Klienta i jego potrzeby, Wirtualne Biuro to sprawne i szybkie zakupy wielu produktów ubezpieczeniowych bez wychodzenia z domu, a także wygodne zakupy poprzez telefon.

W przypadku nieznalezienia dla siebie odpowiedniego produktu proszę o kontakt, to przygotuję ofertę indywidualnie.

Motto, które jest ze mną od lat i które kieruje moimi działaniami to:

„Chcieć to móc, tylko inaczej”

Współpraca z najlepszymi partnerami w Polsce gwarantuje wysoki poziom usług i najwyższy poziom obsługi naszych klientów. Dbamy, by każdy z naszych klientów znalazł w pełni satysfakcjonujący go produkt.

Moja misja

“Wybrałam ten zawód, bo moją misją jest by każde dziecko w Polsce miało zagwarantowany lepszy start w dorosłość, by miało pieniądze na pierwsze mieszkanie, biznes czy spełnienie swoich celów i marzeń.

Chcę, by każdy człowiek miał środki na swojej emeryturę w takiej wysokości, by mógł żyć godnie i spełniać swoje marzenia na najdłuższych wakacjach swojego życia.”

rzut